PAKIET HOME COMFORT ZAWIERA:

 • Malowanie ścian i sufitów: farba Tikkurila (sufit kolor biały, ściany w dowolnym kolorze).
 • Płytki łazienkowe ścienne (płytki ścienne maksymalnie do wysokości 2,4m).
 • Płytki podłogowe łazienkowe.
 • Montaż ceramiki.
 • Zabudowa WC.
 • Płytki podłogowe hol
 • Ceramika łazienkowa (umywalka, wanna do zabudowy lub prysznic z niskim brodzikiem, WC ze stelażem).
 • Armatura łazienkowa (bateria umywalkowa, wannowa lub prysznicowa).
 • Drzwi wewnętrzne (pełne, drewnopodobne lub białe) bezprzylgowe: Porta; klamki: Aprile, Vds.
 • Płytki kuchenne ścienne (pas nad blatem do 2mb).
 • Listwy podłogowe 80mm.
 • Podłoga (poza powierzchniami z płytek): laminaty; vinyl; drewno BEAR WOOD.
 • Projekt mieszkania 2D z dodatkową wizualizacją łazienki.
 • Trzy spotkania z projektantem.
 • Dobór oświetlenia do całego mieszkania.
  CENA: 1 710.00 PLN brutto/m2 dla wnętrz o metrażu od 45m2 z jedną łazienką.

  Dla wnętrz o metrażu poniżej 45m2 z jedną łazienką cena pakietu jest obliczana indywidualnie.

Twoje korzyści

Fachowa pomoc przy doborze materiałów

Z góry ustalone i zachowane terminy realizacji

Wybór wszystkich materiałów w jednym miejscu

Profesjonalna ekipa budowlana z nadzorem

Oszczędność czasu i pieniędzy

Z góry ustalony niezmienny budżet na wykończenie

Gwarancja na materiały i prace wykończeniowe

Niższy VAT 8% na materiały

Pakiet wykończeniowy Home Comfort


W Home Planer uważamy, że każda przestrzeń jest wyjątkowa. Ma swoje unikatowe cechy i może opowiadać indywidualną historię. Dlatego w pakiecie Home Comfort proponujemy Ci stworzenie aranżacji wnętrza, która łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, a jednocześnie jest w pełni dopasowana do Twoich potrzeb. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz mieszkań pod klucz. Wiemy, że dla wielu osób przygotowanie przestrzeni życiowej do tego, by móc się do niej wprowadzić, może zajmować zbyt wiele czasu. Dzięki naszej usłudze nie martwisz się planowaniem pracy, zamawianiem materiałów, jeżdżeniem po sklepach, szukaniem ekipy budowlanej czy obliczaniem kosztów poszczególnych robót. W jednym, idealnie zbalansowanym pakiecie Home Comfort masz zebrane wszystkie elementy, niezbędne do wykończenia wnętrza w taki sposób, by móc się do niego wprowadzić i mieszkać tak, jak lubisz.


Dlaczego warto wybrać pakiet Home Comfort?


Nasza oferta skierowana jest m.in. do osób, które posiadają mieszkania w standardzie deweloperskim i chcą wykończyć je pod klucz. W ten sposób oszczędzają czas, nerwy, a także pieniądze, wybierając rozwiązanie gwarantujące kompleksową aranżację wnętrz. Pakiet wykończeniowy Home Comfort łączy atrakcyjną cenę z większą swobodą doboru materiałów. Dzięki temu wnętrze mieszkania lub domu jest świetnie dopasowane do Twoich oczekiwań. Możesz w porozumieniu z doświadczonym projektantem zdecydować, który styl wykończenia będzie dla Ciebie optymalny. Wybierasz m.in.: kolor ścian (malowanych trwałą i ekologiczną farbą renomowanej firmy), rodzaj płytek do łazienki, kuchni i holu, oświetlenie całej przestrzeni, ceramikę i armaturę łazienkową, model drzwi wewnętrznych cenionego producenta, rodzaj listew przypodłogowych oraz typ podłogi (winylowa, drewniana lub laminowana). W pakiecie Home Comfort dostępna jest także, w ramach projektu mieszkania, jedna wizualizacja łazienki, więc nie musisz jedynie wyobrażać sobie, jak będzie wyglądała aranżacja tego pomieszczenia – zobaczysz ją na własne oczy. Z oferty mogą skorzystać również deweloperzy, zajmujący się budową i sprzedażą mieszkań. Wykończenie pod klucz nowej nieruchomości znacznie podnosi jej wartość w oczach klienta, zwłaszcza jeśli można zaproponować mu możliwość wyboru poszczególnych materiałów czy stylu aranżacji. Obecnie rynek nieruchomości jest bardzo konkurencyjny. Sprzedaż mieszkania, do którego klient może się praktycznie od razu wprowadzić to wyróżnik, który pozwoli zyskać przewagę nad innymi firmami. W ramach pakietu Home Comfort przeprowadzamy także remonty wnętrz.


Co jeszcze warto wiedzieć o pakiecie wykończeniowym Home Comfort?


Nasz zespół składa się z najlepszych, wyspecjalizowanych w kilku różnych obszarach fachowców. Bazując na szerokim doświadczeniu, możemy zaproponować Ci m.in. pomoc w wyborze materiałów, którymi wykończymy wnętrze mieszkania. Doradzimy jakie rozwiązania świetnie prezentują się w poszczególnych aranżacjach, cechują się sprawdzoną trwałością i ułatwiają użytkowanie danej przestrzeni. Już na samym początku współpracy ustalamy budżet oraz termin realizacji zlecenia. Masz więc gwarancję niezmienności ceny, a także możliwości wprowadzenia się do mieszkania w jasno określonym czasie. Gwarancji udzielamy również na przeprowadzone prace wykończeniowe oraz wykorzystane w ramach pakietu Home Comfort materiały. Zależy nam na tym, by wnętrza w doskonałym stanie służyły Ci i cieszyły Twoje oczy przez wiele lat. Realizacją zlecenia zajmuje się profesjonalna ekipa budowla z nadzorem doświadczonego kierownika. Fachowcy wszystkie prace wykonują na bazie projektu, który wcześniej ustalisz z naszym specjalistą. Zwykle staramy się tworzyć koncepcje, które równoważą funkcjonalność i estetykę, ale chętnie realizujemy każdą wizję naszych klientów. Ostateczny wybór zawsze należy do Ciebie. Wykończenie mieszkania pod klucz może być bardzo proste – bez biegania po sklepach i szukania wielu wykonawców. Bez niespodzianek czy ukrytych kosztów. Wybierz pakiet Home Comfort i ciesz się pięknym, wygodnym wnętrzem, które spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.