PAKIET HOME START ZAWIERA:

 • Malowanie ścian i sufitów: farba Dulux (sufit kolor biały, do trzech ścian w dowolnym kolorze, a pozostałe na kolor biały).
 • Płytki łazienkowe (płytki ścienne maksymalnie do wysokości drzwi).
 • Płytki podłogowe łazienkowe.
 • Zabudowa WC.
 • Ceramika łazienkowa (umywalka, wanna lub prysznic, oraz WC ze stelażem).
 • Armatura łazienkowa (bateria umywalkowa, wannowa lub prysznicowa).
 • Drzwi wewnętrzne: DRE; klamki: Infinity, Stila, Sterk.
 • Listwy podłogowe 80mm.
 • Podłoga (poza powierzchniami z płytek): laminat; vinyl.
 • Projekt mieszkania 2D.
 • Dwa spotkania z projektantem.
 • Dobór oświetlenia w łazience.

  CENA: 1380 PLN brutto/m2 dla wnętrz o metrażu od 45m2 z jedną łazienką.

  Dla wnętrz o metrażu poniżej 45m2 z jedną łazienką cena pakietu jest obliczana indywidualnie.

Twoje korzyści

Fachowa pomoc przy doborze materiałów

Z góry ustalone i zachowane terminy realizacji

Wybór wszystkich materiałów w jednym miejscu

Profesjonalna ekipa budowlana z nadzorem

Oszczędność czasu i pieniędzy

Z góry ustalony niezmienny budżet na wykończenie

Gwarancje na materiały i prace wykończeniowe

Niższy VAT 8% na materiały

Pakiet Home Start – kompleksowe wykończenia wnętrz pod klucz


Odpowiadając na rosnące wymagania inwestorów, chcących maksymalnie skrócić czas potrzebny na wykończenie mieszkania, proponujemy autorskie podejście do urządzania wnętrz pod klucz. Pakiet wykończeniowy Home Start pozwoli Ci zapomnieć o przedłużających się pracach przygotowawczych, szukaniu materiałów i wykonawców na własną rękę. Wszystkim zajmujemy się my, nadając realny kształt stworzonej wspólnie z Tobą wizji i zamieniając pomieszczenia w stanie deweloperskim, w mieszkanie gotowe do natychmiastowego użytkowania.


Dlaczego warto zaufać Home Planer?


1. Mamy wieloletnie doświadczenie na warszawskim rynku nieruchomości. 2. Współpracujemy zarówno z deweloperami, jak i prywatnymi inwestorami. 3. Zajmujemy się wyborem, zakupem oraz dostawą materiałów. 4. Korzystamy z usług najlepszych projektantów, tworząc indywidualne projekty wykończeń. 5. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. 6. Nasze pakiety wykończeniowe są maksymalnie rozbudowane. 7. Urządzanie wnętrz to nasza pasja!


Pakiet wykończeniowy Home Start to oszczędność czasu i pieniędzy!


Zdecydowanej większości osób wykańczanie mieszkania kojarzy się z długotrwałym, żmudnym procesem, niemal tak samo uciążliwym, jak sama budowa. Mamy na to sposób, który pozwoli Ci zapomnieć o wyprawach do marketów budowlanych, poszukiwaniu fachowców na własną rękę oraz pilnowania terminów i jakości wykonanych prac. Wybierając pakiet Home Start, zyskujesz nie tylko całościowo, szybko i profesjonalnie wykonaną usługę, ale również gwarancję uzyskania spójnego, komfortowego wykończenia domu w wysokim standardzie.


Dla kogo są nasze usługi?


Jesteśmy elastyczni w kwestii współpracy, dlatego swoją ofertę kierujemy do: - deweloperów oraz firm z branży budowlanej, - klientów, którzy kupili mieszkanie lub dom w stanie deweloperskim, - inwestorów, traktujących zakup nieruchomości jako sposób na biznes, - właścicieli, którzy chcą powierzyć remont godnej zaufania ekipie.


Wykończenia wnętrz z Home Planer – od projektu do realizacji


Proponowany przez nas pakiet wykończeniowy Home Start w pełni odpowiada najnowszym wymogom w aranżacjach wnętrz. Dobór wysokiej klasy materiałów oraz inteligentnych rozwiązań gwarantuje wiele lat komfortowego i bezproblemowego użytkowania pomieszczeń. Naszą siłą jest zespół najlepszych specjalistów. Nasi projektanci z przyjemnością stworzą dla Ciebie indywidualny projekt, uwzględniając aktualne trendy oraz Twoje wymagania. Po ustaleniu funkcji poszczególnych pomieszczeń, sposobu ich zagospodarowania, rozkładu instalacji, kolorystki oraz stylu, w jakim urządzimy Twoje wymarzone mieszkanie, natychmiast przystępujemy do realizacji. Bierzemy na siebie całą logistykę, dzięki czemu nie musisz przejmować się dostępnością materiałów, ich dostawą, ani obliczaniem niezbędnego zapotrzebowania.


Pakiet Home Start – zaufaj fachowcom


Przez cały okres współpracy w ramach pakietu Home Start możesz korzystać z wiedzy oraz doświadczenia naszych ekspertów. Zapewniamy wsparcie kompetentnych specjalistów w tak istotnym zadaniu, jakim jest wykańczanie mieszkania pod klucz. Odpowiemy na każde pytanie, pomagając Ci bezstresowo przejść przez finalny etap inwestycji, po którym można już cieszyć się swoimi perfekcyjnie przygotowanymi do zamieszkania wnętrzami.


Jeden wykonawca – jedna osoba do kontaktu


Brak konieczności kontaktowania się z wieloma fachowcami, ustalania z nimi terminów i zakresów prac, to kolejny powód, dla którego warto wybrać pakiet Home Start. U nas każdy doskonale wie, co ma robić. Powierzając wykończenie lokalu od A do Z ekspertom z Home Planner, możesz zapomnieć o dziesiątkach wykonywanych telefonów dziennie, ciągłych pytaniach i nieporozumieniach. Po prostu ciesz się tym, jak Twoje wymarzone wnętrza nabierają realnych kształtów!


Zapytaj o współpracę!


Już dziś skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich potrzebach, a my zamienimy Twoją wizję w kompletny, gotowy do realizacji projekt. Z pakietem wykończeniowym Home Start zyskujesz znacznie więcej niż tylko kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz. Postaw na współpracę z najlepszymi i ciesz się nowoczesną, komfortową i funkcjonalną przestrzenią.