Pakiety Wykończeniowe

Nie wiesz, które płytki będą pasować czy trudno ci zdecydować się na rodzaj paneli? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi gotowymi pakietami wykończeniowymi. Każdy z nich zawiera różne propozycje materiałów i fachową pomoc w doborze. Nie możesz się zdecydować? Pomożemy Ci z wyborem i doradzimy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twojego budżetu.

parallax background

Pakiet HOME START


Podstawowy pakiet wykończenia mieszkania, na który najczęściej decydują się osoby, które szukają ekonomicznego rozwiązania jak wykończyć mieszkanie, tak by było gotowe do wprowadzenia się. Przy niskim nakładzie, ale zachowując wysoką jakość materiałów, jest to również idealne rozwiązanie dla mieszkań zakupionych w celach inwestycyjnych.

Pakiet HOME COMFORT


W tym pakiecie dajemy ci zwiększoną możliwość wyboru materiałów, tak aby twoje mieszkanie jak najlepiej pasowało do twoich oczekiwań. W jednym miejscu podczas spotkania z naszym projektantem wybierzesz najbardziej odpowiadający styl wykończenia twojego mieszkania. Pakiet ten zawiera również dobór oświetlenia i jedną wizualizację łazienki. Po zatwierdzeniu projektu, nasza ekipa budowlana zajmie się resztą.

parallax background


Pakiet HOME COMFORT


W tym pakiecie dajemy ci zwiększoną możliwość wyboru materiałów, tak aby twoje mieszkanie jak najlepiej pasowało do twoich oczekiwań. W jednym miejscu podczas spotkania z naszym projektantem wybierzesz najbardziej odpowiadający styl wykończenia twojego mieszkania. Pakiet ten zawiera również dobór oświetlenia i jedną wizualizację łazienki. Po zatwierdzeniu projektu, nasza ekipa budowlana zajmie się resztą.

parallax background

Pakiet HOME TOP


Nasz topowy pakiet, żeby zadowolić najbardziej wymagających klientów. W tym pakiecie otrzymasz nie tylko największy wybór efektownych materiałów i szeroką paletę kolorów, ale również więcej spotkań z projektantem, więcej wizualizacji łazienki oraz w pełni wykończoną kuchnię. Nie tylko dobierzesz oświetlenie, ale również pomożemy ci w doborze mebli wolnostojących. Nadal oszczędzasz czas i otrzymujesz najlepszy stosunek jakości do ceny.

Cena pakietów wykończeniowych

 

Wykończenie mieszkania pod klucz jest ofertą o dużym stopniu złożoności. Inwestorzy indywidualni często rezygnują z zakupu mieszkań w stanie deweloperskim właśnie z obawy przed długotrwałym i kosztownym procesem wykończenia wnętrz. Dzięki działalności Home Planer, nie musisz już rezygnować z posiadania nowego lokalu mieszkalnego, nawet jeśli zupełnie nie dysponujesz czasem na organizowanie kilku ekip wykończeniowych. Jesteśmy firmą, która w kompleksowo podchodzi do wykończenia wnętrz. Przygotowaliśmy kilka pakietów wykończeniowych, różniących się ceną, standardem materiałów oraz dodatkowymi usługami, tak aby każdy znalazł dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

Z oferty Home Planer korzystają nie tylko inwestorzy indywidualni, którzy właśnie otrzymali mieszkanie w stanie deweloperskim. Coraz częściej zgłaszają się do nas deweloperzy, poszukujący rozwinięcia własnych inwestycji w nieruchomości o sprzedaż mieszkań gotowych do wprowadzenia. Deweloperzy również zmagają się z ograniczeniami czasowymi. Nawiązanie współpracy z jedną ekipą, która przeprowadzi wszystkie pracy wykończenia pod klucz, staje się dla nich doskonałym modelem współpracy biznesowej. Cena pakietów mieszkaniowych w Warszawie doświadcza regularnych podwyżek, ze względu na inflację materiałów budowlanych. Mimo tego, w Home Planer wciąż udaje nam się utrzymywać koszty na rozsądnym poziomie. Na rynku firm oferujących wykańczanie wnętrz w Warszawie, oferta Home Planer prezentuje się nadzwyczaj atrakcyjnie w kwestiach kosztowych. Wyróżniamy się także pełną transparentnością finansową. W momencie podpisania umowy kompleksowego wykończenia wnętrz zyskujesz kosztorys, który nie ulegnie zmianom na Twoją niekorzyść. Pakiety wykończeniowe w Warszawie oferujemy w konkretnych cenach, obliczanych od każdego metra kwadratowego powierzchni.

 

 

Pakiety wykończeniowe domu lub mieszkania

 

Home Planer proponuje trzy pakiety wykończeniowe, dopasowane do potrzeb rozmaitych grup odbiorców. Wykończenia pod klucz realizujemy w ramach pakietu Home Start, Home Comfort i Home Top. Jeśli zależy Ci na jak najbardziej ekonomicznym wykończeniu mieszkania, które nie będzie rodziło kompromisów co do jakości komponentów, proponujemy pakiet Home Start. Płacisz od metra kwadratowego i zyskujesz szerokie spektrum prac wykończeniowych. W pakiecie Home Start zapewniamy malowanie ścian i sufitów w kolorze białym. Stosujemy do tego farby Dulux, wyróżniające się doskonałą relacją ceny do jakości. Pakiet Home Start to również ułożenie płytek łazienkowych podłogowych i ściennych, a także pełna zabudowa WC i montaż armatury łazienkowej. Zapewniamy także ułożenie paneli i listw podłogowych. Wyznacznikiem ceny, z jaką są związane pakiety wykończeniowe, staje się także liczba spotkań z projektantami oraz pomoc w doborze oświetlenia i mebli. W przypadku Home Start, oferujemy 2 spotkania z projektantem i pomoc w wyborze systemu świateł do łazienki.

Drugim pakietem cenowym w naszej ofercie jest Home Comfort. Otrzymasz tutaj malowanie sufitów farbą Tikkurila w kolorze białym, a barwę ścian w każdym pomieszczeniu możesz dobrać do własnych potrzeb. Płytki ścienne w pakiecie Home Comfort układamy aż do wysokości 240 cm. W holu, zamiast paneli podłogowych otrzymasz płytki marki Baldocer, Cicogres, Overland, lub Blizzard. Pakiety wykończeniowe Home Comfort dostarczają także projektu mieszkania z dodatkową wizualizacją łazienki. Dostaniesz ponadto fachową pomoc w doborze oświetlenia do całego mieszkania.

Wybierając pakiety wykończeniowe w Warszawie, opcją o najwyższym standardzie pozostaje pakiet Home Top. Jest to oferta dla deweloperów lub klientów indywidualnych, którzy poszukują doskonałego komfortu i perfekcyjnych walorów wizualnych. Home Top dostarcza materiałów klasy premium, które wyróżniają się nie tylko wyglądem, lecz przede wszystkim długowiecznością. W tym pakiecie otrzymujesz dobór oświetlenia oraz mebli wolnostojących do całego mieszkania, oraz 4 spotkania z projektantem.

 

 

Pakiety wykończeniowe w Warszawie

 

Dzięki kompleksowej realizacji prac wykończeniowych przez jedną ekipę budowlaną, zyskujesz ogromne oszczędności czasu i pieniędzy. W Home Planer prowadzimy klienta przez cały proces wykończenia wnętrz, oferując fachową pomoc przy doborze materiałów, do których masz dostęp z jednego miejsca. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów realizacji. Dzięki temu z góry wiesz, kiedy będziesz mógł się wprowadzić do nowego mieszkania. Dajemy gwarancję na każdy etap prac wykończeniowych oraz wszystkie użyte w tym procesie materiały. W cenie pakietów wykończeniowych Home Planer zawiera się także kilka spotkań z projektantami, dzięki którym dostosujesz ostateczny wygląd mieszkania do własnych oczekiwań. Naszą ofertę kierujemy w stronę deweloperów, którzy poszukują rozwoju oferty sprzedażowej o mieszkania gotowe do użytku. Home Planer to nieoceniona pomoc także dla klientów indywidualnych. Z nami Twoje mieszkanie przejdzie niezwykłą metamorfozę, eliminując stres i nakłady czasowe związane z poszukiwaniem różnych ekip.